Lacné logo

Mnoho ľudí by chcelo profesionálne spracované firemné logo ale nie sú ochotní platiť veľké sumy grafickým štúdiám. Chcú jednoducho lacné logo. Existujú aj ľudia, ktorí za každú cenu hľadajú najlacnejšie logo alebo ešte lepšie logo zdarma. Takýmto požiadavkám nevieme vyhovieť. Nie sme databanka logotypov ani dobročinný spolok. Za svoju prácu si necháme adekvátne zaplatiť. Avšak lacné logo vám ponúknuť vieme. Ako toho docielime? Ak máte jasnú predstavu o vzhľade vášho loga a potrebujete ho len graficky stvárniť do kriviek, hodí sa pre vás náš balíček BASIC. V rámci tohto balíka naozaj kúpite logo lacno. Dostanete 3 návrhy loga na výber, prípadne rozkreslíme váš návrh, zmodernizujeme vaše staré logo na nové logo apod.

Ukážky lacného loga

Lacné logo od Top Logo je naozaj len na úkor kvantity. Teda dostanete na výber z menšieho počtu návrhov loga. Kvalita zostáva zachovaná. Na dôkaz toho uvádzame niekoľko logotypov navrhnutých v rámci balíka BASIC:

 

Úpravy aj pre lacné logo

Napriek tomu, že sa jedná o najlacnejšie logo z nášho portfólia, máte po predložení návrhov loga právo aj na úpravy zvoleného loga. Celkom môžete využiť až 3 kolá revízií, v rámci ktorých môžeme upravovať zvolené logo na mieru vašim požiadavkám.

Finalizácia loga

Po zvolení finálnej verzie loga, obdržíte toto v profesionálnej kvalite, v piatich grafických formátoch, vektorových aj rastrových.

Balíček BASIC Balíček PROFI Balíček TOP